Založení blogu:
3. února 2009

Jednorožci-něco o nich

8. ledna 2010 v 16:45 | Majitelka-WebMaster |  Jednorožci
Pod tímto slovem si spousta lidí představí krásného bílého koně,rozevlátou hřívu,ocas a v neposlední řadě také stříbrně zářící roh,vyčnívající z čela zvířete.Vzpřímený postoj a hrdě vztyčená hlava v nás okamžitě probudí úctu k tomuto překrásnému a tajemnému tvorovi. Jiskřící oči vypovídají o vysoké inteligenci a veliké lásce.

Zlatí jednorožci jsou nesmírně krásní a lidí se vyskytli jen 3 zlatí jednorožci a ani si nemůžeme být jistí,neboť jednorožci jsou velice těžce k nalezení a když už na něj nějaký šťastlivec z místní vesnice narazí,vrátí se domů poblázněný,nepamatujíc si na své jméno,natož na nějakého jednorožce......! Zlatý jednorožec ovládá tu nejtěžší magii a svým rohem,dokáže věci vytvářet, nechávat je zmizet do nicoty a dokáže vrátit mrtvé zpět k životu.Pomáhá rostlinám růst a drží les v magické rovnováze.

Dále můžeme říci,že jakýkoli jednorožec je háklivý na to,když mu někdo zabíjí zvířata v jeho lese.To je pak zloba strašlivá a pustit se do křížku s rozzuřeným jednorožcem není ten nejlepší způsob,jak se dožít vysokého věku.Jednorožec o svůj les pečuje, snaží se vše udržovat v dokonalé harmonii.Jenže problém je-jako vždy-člověk.Přijde a začne lovit zvěř,kácí stromy.Samozřejmě přijde i jiný člověk a ten se snaží vše napravit.
To jednorožec pochopí a soustředí se na viníka.Většinou si na něj uchystá nějaké nepříjemné kouzlo,občas se také stane,že člověk se prostě "ztratí" a nikdo ho už nikdy nenajde.Po tomto extempore se nedivme,že mezi lidmi se objeví řečník,jež přemlouvá lidi,aby se vydali zabít jednorožce,že je to ďáblův tvor,který krade děti a nosí je k sobě do lesa,vládne černou magií a vůbec je jejich nepřítel.Nemůžeme říct,že by lidé byli úspěšní.Jednorožci jsou velice chytří a lstiví a je téměř nemožné se k němu připlížit.Ale i dokonalý tvor má jednou slabinu.Jednorožec je nejzranitelnější při východu slunce a měsíce,je tolik uchvácen tou krásou,že zapomíná na svět kolem sebe a tudíž se bohužel stává skvělým terčem pro ozbrojené lidi.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Bannery:

My Fantasy Planet

Horses-Online.cz

Fotografování koní

Časopis Koně & hříbata